
Підшипник 304 (6304) KG (Індія)
- Готово до відправки
- Код: 25520/2
85 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (66) 416-92-17
- +380 (67) 684-57-04
- +380 (93) 032-26-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник 304 (6304) KG
Шарикопідшипники прості за конструкцією, є нерозбірними і здатні працювати при дуже високих частотах обертаннях.
Кульковий підшипник оснащений двома кільцями, сепаратором і набором високоточних кульок.
Якщо з якихось причин Вам цей кульковий підшипник не підходить, то Ви можете знайти багато інших кулькових підшипників у відповідному каталозі. Код виробника: Т00003298
| Загальні характеристики | |
|---|---|
| DIN (імпортне позначення) | 6304 |
| Внутрішній діаметр d, мм | 20 |
| Зовнішній діаметр D, мм | 52 |
| Ширина (висота) H, мм | 15 |
| ГОСТ (наше позначення) | 304 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KG |
| Країна виробник | Індія |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Тип навантаження | Радіальна |
| Матеріал вироби | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Висота | 15 мм |
| Наручний діаметр | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 |
| Гарантійний термін (міс) | 1 |
| Упаковка | Пакет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 ₴



