
Підшипник 180100 (6000 2RS) KG (Індія)
- Готово до відправки
- Код: 7292/5
50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (66) 416-92-17
- +380 (67) 684-57-04
- +380 (93) 032-26-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник 180100 (6000 2RS) KG
Прогумовані бічні стінки кулькового підшипника 6000 2RS захищають підшипник від потрапляння всередину пилу з вологою.
Якщо з якихось причин Вам цей кульковий підшипник не підходить, то Ви можете знайти багато інших кулькових підшипників у відповідному каталозі.
| Загальні характеристики | |
|---|---|
| DIN (імпортне позначення) | 6000 2RS |
| Внутрішній діаметр d , мм | 10 мм. |
| Зовнішній діаметр D , мм | 26 мм. |
| Ширина (висота) H , мм | 8 мм. |
| ГОСТ (наше позначення) | 180100 |
Код виробника : Т00001608
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KG |
| Країна виробник | Індія |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Висота | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 26 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 1 |
| Упаковка | Пакет |
| Основні | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴



