

Упорний підшипник 8100 (51100) NTE (Словаччина)
- Готово до відправки
- Код: 10830/5
55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (66) 416-92-17
- +380 (67) 684-57-04
- +380 (93) 032-26-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Упорний підшипник 8100 (51100) NTE
Наполегливі шарикопідшипники можуть сприймати тільки осьові навантаження.
Граничні частоти обертання упорних підшипників обмежені тому при підвищених значеннях частоти обертання і особливо на горизонтальних валах застосовувати їх не рекомендується.
Якщо з якихось причин Вам цей завзятий підшипник не підходить, то Ви можете знайти багато інших упорних підшипників у відповідному каталозі.
| Загальні характеристики | |
|---|---|
| DIN (імпортне позначення) | 51100 |
| Внутрішній діаметр d , мм | 10 мм. |
| Зовнішній діаметр D , мм | 24 мм. |
| Ширина (висота) H , мм | 9 мм. |
| ГОСТ (наше позначення) | 8100 |
Код виробника : Ш00029422
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NTE |
| Країна виробник | Словаччина |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Тип навантаження | Упорна |
| Гарантійний термін | 1 |
| Матеріал вироби | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Висота | 9 мм |
| Наручний діаметр | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 1 |
| Упаковка | Пакет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 ₴



