
Підшипник 6204 2RSH SKF (бренд: Швеція)
- Готово до відправки
- Код: 7340/2
290 ₴
+380 (66) 416-92-17
- +380 (67) 684-57-04
- +380 (93) 032-26-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник SKF 6204 2RS
Прогумовані бічні стінки кулькового підшипника 6204 2RS захищають підшипник від потрапляння всередину пилу з вологою. Якщо з якихось причин Вам цей підшипник SKF неподходит, то Ви можете знайти багато інших підшипників SKF у відповідному каталозі. Код вироника: 1304/Б00007758
| Загальні характеристики | |
|---|---|
| DIN (імпортне позначення) | 6204 2RS |
| Внутрішній діаметр d , мм | 20 мм. |
| Зовнішній діаметр D , мм | 47 мм. |
| Ширина (висота) H , мм | 14 мм. |
| ГОСТ (наше позначення) | 180204с |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Висота | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 1 |
| Упаковка | Пакет |
| Основні | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴



