
Підшипник 6003 DDUCM NSK (бренд: Японія)
- Готово до відправки
- Код: 7301/1
195 ₴
+380 (66) 416-92-17
- +380 (67) 684-57-04
- +380 (93) 032-26-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник NSK 6003 DDUCM
Використовується в електроінструменті Makita та багато в чому Прогумовані бічні стінки кулькового підшипника 6003 2RS захищають підшипник від попадання всередину пилу з вологою. Якщо з якихось причин Вам цей підшипник NSK не підходить, Ви можете знайти багато інших підшипників NSK у відповідному каталозі. Код виробника: 1245/Т00006902
| загальні характеристики | |
|---|---|
| DIN (імпортне позначення) | 6003 2RS |
| Внутрішній діаметр d, мм | 17 мм. |
| Зовнішній діаметр D, мм | 35мм. |
| Ширина (висота) H, мм | 10мм. |
| ГОСТ (наше позначення) | 180103н NSK |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NSK |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип навантаження | Радіальна |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Висота | 10 мм |
| Гарантійний термін | 1 |
| Гарантійний термін (міс) | 1 |
| Наручний діаметр | 35 мм |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Упаковка | Пакет |
| Форма тіла кочення | Кулька |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴



