
Підшипник 6000 2Z SKF (бренд: Швеція)
- Готово до відправки
- Код: 25549/3
195 ₴
+380 (66) 416-92-17
- +380 (67) 684-57-04
- +380 (93) 032-26-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник SKF 6000 ZZ
Металеві бічні стінки кулькового підшипника захищають підшипник від попадання всередину пилу з вологою, при цьому термостійкі.
Якщо з якихось причин Вам цей підшипник SKF не підходить, Ви можете знайти багато інших підшипників SKF у відповідному каталозі.
| загальні характеристики | |
|---|---|
| DIN (імпортне позначення) | 6000 ZZ |
| Внутрішній діаметр d, мм | 10 |
| Зовнішній діаметр D, мм | 26 |
| Ширина (висота) H, мм | 8 |
| ГОСТ (наше позначення) | 80100с |
Код виробника: 1286/Б00003525
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Висота | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 |
| Гарантійний термін (міс) | 1 |
| Упаковка | Пакет |
| Основні | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴



