
Підшипник 6200 DDUCM NSK (бренд: Японія)
- Готово до відправки
- Код: 7329/1
195 ₴
+380 (66) 416-92-17
- +380 (67) 684-57-04
- +380 (93) 032-26-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник NSK 6200 2RS
Використовується в електроінструменті Makita та багато в чому іншому
Прогумовані бічні стінки кулькового підшипника 6200 2RS захищають підшипник від попадання всередину пилу з вологою.
Якщо з якихось причин Вам цей підшипник NSK не підходить, Ви можете знайти багато інших підшипників NSK у відповідному каталозі.
| загальні характеристики | |
|---|---|
| DIN (імпортне позначення) | 6200 2RS |
| Внутрішній діаметр d, мм | 10мм. |
| Зовнішній діаметр D, мм | 30мм. |
| Ширина (висота) H, мм | 9мм. |
Код виробника: 1249/Т00006920
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NSK |
| Країна виробник | Індонезія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 1 |
| Гарантійний термін | 1 |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Наручний діаметр | 30 мм |
| Висота | 9 мм |
| Тип навантаження | Радіальна |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт |
| Матеріал вироби | Сталь |
| Упаковка | Пакет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴



