
Підшипник кульковий 12*35*10
- Готово до відправки
- Код: 16096
80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (66) 416-92-17
- +380 (67) 684-57-04
- +380 (93) 032-26-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кульковий 12*35
Прогумовані бічні стінки кулькового підшипника 12*35 захищають підшипник від потрапляння всередину пилу з вологою. Якщо з якихось причин Вам цей кульковий підшипник не підходить, то Ви можете знайти багато інших кулькових підшипників у відповідному каталозі.
| Загальні характеристики | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр d , мм | 12 мм. |
| Зовнішній діаметр D , мм | 35 мм. |
| Ширина висота H , мм | 10 мм. |
| ГОСТ наше позначення | 12*35 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 1 |
| Упаковка | Пакет |
| Висота | 10 мм |
| Тип навантаження | Радіальна |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт |
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Матеріал вироби | Сталь |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 1 |
| Стан | Нове |
| Наручний діаметр | 35 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴



