Підшипник кульковий 8*26*8
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 16137
55 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (66) 416-92-17
- +380 (67) 684-57-04
- +380 (93) 032-26-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кульковий 8*26 Прогумовані бічні стінки кулькового підшипника 8*26 захищають підшипник від потрапляння всередину пилу з вологою. Якщо з якихось причин Вам цей кульковий підшипник не підходить, то Ви можете знайти багато інших кулькових підшипників у відповідному каталозі.
Код виробника: 1411 https://youtu.be/Vxfhhk7oBCM
| Загальні характеристики | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр d , мм | 8 мм. |
| Зовнішній діаметр D , мм | 26 мм. |
| Ширина висота H , мм | 8 мм. |
| ГОСТ наше позначення | 8*26*8 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 26 мм |
| Висота | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 1 |
| Тип запчастини | Подшипник |
| Упаковка | Пакет |
| Основні | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 ₴



