
Підшипник 6002 ZZCM NSK (бренд: Японія)
- Готово до відправки
- Код: 25543/1
195 ₴
+380 (66) 416-92-17
- +380 (67) 684-57-04
- +380 (93) 032-26-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник NSK 6002-ZZ
Використовується в електроінструменті Makita і багато в чому іншому.
Металеві бічні стінки кулькового підшипника захищають підшипник від потрапляння всередину пилу з вологою.
Якщо з якихось причин Вам цей підшипник NSK не підходить, то Ви можете знайти багато інших підшипників NSK у відповідному каталозі.
| Загальні характеристики | |
|---|---|
| DIN (імпортне позначення) | 6002-ZZ |
| Внутрішній діаметр d, мм | 15 |
| Зовнішній діаметр D, мм | 32 |
| Ширина (висота) H, мм | 9 |
| ГОСТ (наше позначення) | 80102н NSK |
Код виробника : 8980/Т00006901
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NSK |
| Країна виробник | Польща |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Тип навантаження | Радіальна |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт |
| Матеріал вироби | Сталь |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 9 мм |
| Наручний діаметр | 32 мм |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 1 |
| Упаковка | Пакет |
| Гарантійний термін | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴



