Підшипник кульковий 6001 2RS (180101) ZKL (Чехія)
- Готово до відправки
- Код: 7297/3
160 ₴
+380 (66) 416-92-17
- +380 (67) 684-57-04
- +380 (93) 032-26-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кульковий ZKL 6001 2RS (180101) Прогумовані бічні стінки чеського кулькового підшипника ZKL 6001 2RS захищають підшипник від потрапляння всередину пилу з вологою.
Якщо з якихось причин Вам цей кульковий підшипник не підходить, то Ви можете знайти багато інших кулькових підшипників у відповідному каталозі. Код виробника: 15414/Т00036889
| Загальні характеристики | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр d, мм | 12 |
| Зовнішній діаметр D, мм | 28 |
| Ширина (висота) H, мм | 8 |
| DIN (імпортне позначення) | 6001 2RS |
| ГОСТ (наше позначення) | 180101 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKL |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Висота | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 28 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 1 |
| Упаковка | Пакет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴



