Підшипник 180018 (608 2RS) CT (Китай)
- Готово до відправки
- Код: 7249/1
15 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (66) 416-92-17
- +380 (67) 684-57-04
- +380 (93) 032-26-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник 180018 (608 2RS) CT
Прогумовані бічні стінки кулькового підшипника 608 2RS захищають підшипник від потрапляння всередину пилу з вологою. Якщо з якихось причин Вам цей кульковий підшипник не підходить, то Ви можете знайти багато інших кулькових підшипників у відповідному каталозі.
| Загальні характеристики | |
|---|---|
| DIN (імпортне позначення) | 608 2RS |
| Внутрішній діаметр d , мм | 8 мм. |
| Зовнішній діаметр D , мм | 22 мм. |
| Ширина (висота) H , мм | 7 мм. |
| ГОСТ (наше позначення) | 180018 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CT |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Тип навантаження | Радіальна |
| Гарантійний термін | 1 |
| Матеріал вироби | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Висота | 7 мм |
| Наручний діаметр | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 1 |
| Упаковка | Пакет |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Гума |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 ₴



