
Підшипник 6004 JTEKT (Koyo) (бренд : Японія)
- Готово до відправки
- Код: 25461/5
195 ₴
+380 (66) 416-92-17
- +380 (67) 684-57-04
- +380 (93) 032-26-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник 6004 JTEKT (Koyo)
Код виробника: Н00033998
Шарикопідшипники прості за конструкцією, є нерозбірними і здатні працювати при дуже високих частотах обертаннях.
Кульковий підшипник оснащений двома кільцями, сепаратором і набором високоточних кульок.
Якщо з якихось причин Вам цей кульковий підшипник не підходить, то Ви можете знайти багато інших кулькових підшипників у відповідному каталозі.
| Загальні характеристики | |
|---|---|
| DIN (імпортне позначення) | 6004 |
| Внутрішній діаметр d, мм | 20 |
| Зовнішній діаметр D, мм | 42 |
| Ширина (висота) H, мм | 12 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Koyo |
| Країна виробник | Японія |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Висота | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 1 |
| Упаковка | Пакет |
| Основні | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴



