

Підшипник 307 (6307) CT (Китай)
- Готово до відправки
- Код: 25530/1
145 ₴
+380 (66) 416-92-17
- +380 (67) 684-57-04
- +380 (93) 032-26-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник 307 (6307)
Шарикопідшипники прості за конструкцією, є нерозбірними і здатні працювати при дуже високих частотах обертаннях.
Кульковий підшипник оснащений двома кільцями, сепаратором і набором високоточних кульок.
Якщо з якихось причин Вам цей кульковий підшипник не підходить, то Ви можете знайти багато інших кулькових підшипників у відповідному каталозі. Код виробника: Н00016632
| Загальні характеристики | |
|---|---|
| DIN (імпортне позначення) | 6307 |
| Внутрішній діаметр d, мм | 35 |
| Зовнішній діаметр D, мм | 80 |
| Ширина (висота) H, мм | 21 |
| ГОСТ (наше позначення) | 307 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CT |
| Країна виробник | Китай |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Висота | 21 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 |
| Гарантійний термін (міс) | 1 |
| Упаковка | Пакет |
| Основні | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 145 ₴



