
Підшипник 6003 LLU/5K NTN (бренд: Японія)
- Готово до відправки
- Код: 7301/9
240 ₴
+380 (66) 416-92-17
- +380 (67) 684-57-04
- +380 (93) 032-26-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник 6003 LLU/5K NTN
Прогумовані бічні стінки кулькового підшипника 6003 2RS захищають підшипник від потрапляння всередину пилу з вологою. Якщо з якихось причин Вам цей кульковий підшипник не підходить, то Ви можете знайти багато інших кулькових підшипників у відповідному каталозі.
Код виробника : Ш00040749 https://youtu.be/Vxfhhk7oBCM
Прогумовані бічні стінки кулькового підшипника 6003 2RS захищають підшипник від потрапляння всередину пилу з вологою. Якщо з якихось причин Вам цей кульковий підшипник не підходить, то Ви можете знайти багато інших кулькових підшипників у відповідному каталозі.
| Загальні характеристики | |
|---|---|
| DIN (імпортне позначення) | 6003 2RS |
| Внутрішній діаметр d , мм | 17 мм. |
| Зовнішній діаметр D , мм | 35 мм. |
| Ширина (висота) H , мм | 10 мм. |
| ГОСТ (наше позначення) | 180103 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Висота | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 1 |
| Упаковка | Пакет |
| Основні | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴



