
Упорний підшипник 8101 (51101) KG (Індія)
- Готово до відправки
- Код: 10832/4
50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- +380 (67) 684-57-04
- +380 (93) 032-26-79
Упорний підшипник 8101 (51101) KG
Упорні шарикопідшипники можуть сприймати тільки осьові навантаження.
Граничні частоти обертання наполегливих підшипників обмежені, тому при підвищених значеннях частоти обертання і особливо на горизонтальних валах застосовувати їх не рекомендується.
Якщо з якихось причин Вам цей упорний підшипник не підходить, то Ви можете знайти багато інших упорних підшипників у відповідному каталозі.
Загальні характеристики
DIN (імпортне позначення) 51101
Внутрішній діаметр d , мм 12 мм.
Зовнішній діаметр D , мм 26 мм.
Ширина (висота) H , мм 9 мм.
ГОСТ (наше позначення) 8101
Код виробника : Н00003323
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KG |
| Країна виробник | Індія |
| Вид навантаження | Упорна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Висота | 9 мм |
| Зовнішній діаметр | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 |
| Гарантійний термін (міс) | 1 |
| Упаковка | Пакет |
| Основні | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 50 ₴



