
Підшипник 80201 (6201 ZZ) CT (Китай)
- Готово до відправки
- Код: 25483/4
25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (66) 416-92-17
- +380 (67) 684-57-04
- +380 (93) 032-26-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник 80201 (6201 ZZ) CT
Металеві бічні стінки кулькового підшипника захищають підшипник від потрапляння всередину пилу з вологою. Якщо з якихось причин Вам цей кульковий підшипник не підходить, то Ви можете знайти багато інших кулькових підшипників у відповідному каталозі.
| Загальні характеристики | |
|---|---|
| DIN (імпортне позначення) | 6201 ZZ |
| Внутрішній діаметр d, мм | 12 |
| Зовнішній діаметр D, мм | 32 |
| Ширина (висота) H, мм | 10 |
| ГОСТ (наше позначення) | 80201 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CT |
| Країна виробник | Китай |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Висота | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 1 |
| Стан | Нове |
| Упаковка | Пакет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 ₴



