
Підшипник 6202 ZZ FBJ (бренд: Японія)
- Готово до відправки
- Код: 25487/7
95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (66) 416-92-17
- +380 (67) 684-57-04
- +380 (93) 032-26-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник 6202 ZZ FBJ
Металеві бічні стінки кулькового підшипника захищають підшипник від потрапляння всередину пилу з вологою. Якщо з якихось причин Вам цей кульковий підшипник не підходить, то Ви можете знайти багато інших кулькових підшипників у відповідному каталозі.
| Загальні характеристики | |
|---|---|
| DIN (імпортне позначення) | 6202 ZZ |
| Внутрішній діаметр d, мм | 15 |
| Зовнішній діаметр D, мм | 35 |
| Ширина (висота) H, мм | 11 |
| ГОСТ (наше позначення) | 80202 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FBJ |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 1 |
| Упаковка | Пакет |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 1 |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Тип навантаження | Радіальна |
| Матеріал вироби | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 11 мм |
| Наручний діаметр | 35 мм |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 ₴



