

Приводний зубчастий ремінь 102 ХL 032 (8 мм) Contitech Continental для стрічкової шліфувальної машини рубанка
- Готово до відправки
- Код: 9099/1
105 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- +380 (67) 684-57-04
- +380 (93) 032-26-79
Ремінь на шліфувальну машину 102 ХL 032 Contitech (Premium)
Даний зубчастий ремінь має широке застосування, але найбільш часто зустрічається на стрічкових шліфувальних машинках, таких як Арсенал ЛШМ-1300Е, Елпром ЕЛШМ -1210, Grand ЛШМ-1250 та різних інших аналогів.
Якщо раптом розмір даного ременя Вам не підійшов, Ви можете купити безліч інших ременів у відповідному каталозі.
загальні характеристики
Цифрове маркування ременя - 102
Профіль ременя - XL
Довжина зовнішнього д-ру, мм - 265
Ширина H, мм - 8
Кількість струмків/доріжок/зуб'їв - 51
Код виробника: Ш00046028Цей ремінь німецького виробництва, Contitech Continental. Термін служби такого ременя - в 2-3 рази довше порівняно з китайськими аналогами. Стійкий до перепадів температур і вологості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Contitech |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 1 |
| Тип ременя | Зубчастий |
| Ширина ременя | 8 мм |
| Довжина ременя | 265 мм |
| Матеріал ременів | Каучук |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 1 |
| Упаковка | Пакет |
| Додаткові характеристики зубчастого ременя | |
| Кількість зубців | 51 |
| Тип зуба | Трапецеїдальний |
| Двусторонний ремень | Немає |
| Крок між зубами | 5 мм |
- Ціна: 105 ₴



