
Підшипник 607 2RSH SKF (бренд: Швеція)
- Готово до відправки
- Код: 7090
195 ₴
+380 (66) 416-92-17
- +380 (67) 684-57-04
- +380 (93) 032-26-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник SKF 607 2RS
Прогумовані бічні стінки кулькового підшипника 607 2RS захищають підшипник від попадання всередину пилу з вологою.
Якщо з якихось причин Вам цей підшипник SKF не підходить, Ви можете знайти багато інших підшипників SKF у відповідному каталозі.
Код виробника: 1272/Т00000543
| загальні характеристики | |
|---|---|
| DIN (імпортне позначення) | 607 2RS |
| Внутрішній діаметр d, мм | 7мм. |
| Зовнішній діаметр D, мм | 19мм. |
| Ширина (висота) H, мм | 6мм. |
| ГОСТ (наше позначення) | 180017с |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 1 |
| Упаковка | Пакет |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 1 |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Тип навантаження | Радіальна |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт |
| Матеріал вироби | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 6 мм |
| Наручний діаметр | 19 мм |
| Внутрішній діаметр | 7 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Гума |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴



