Міні підшипник 7*14*4 (MR 147 ZZ)
- Готово до відправки
- Код: 23298
40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (66) 416-92-17
- +380 (67) 684-57-04
- +380 (93) 032-26-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міні підшипник 7*14*4 (MR 147 ZZ)
Металеві бічні стінки кулькового міні підшипника 7*14*4 (MR 147 ZZ) захищають підшипник від потрапляння всередину пилу з вологою.
Якщо з якихось причин Вам цей підшипник не підходить, то Ви можете знайти багато інших міні підшипників у відповідному каталозі.
| Загальні характеристики | |
|---|---|
| DIN (імпортне позначення) | MR 147 ZZ |
| Внутрішній діаметр d, мм | 7 |
| Зовнішній діаметр D, мм | 14 |
| Ширина (висота) H, мм | 4 |
| ГОСТ (наше позначення) | 7*14*4 |
Код виробника : 9040
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 7 мм |
| Зовнішній діаметр | 14 мм |
| Висота | 4 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 1 |
| Упаковка | Пакет |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 ₴



